Відгуки про відвідування Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко

вкл. . Опубліковано в Новини

Дуже цікаво перечитати відгуки про відвідування Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко. Це те, що надихає щодня виконувати свою роботу й кожну наступну групу зустрічати, як давніх друзів. Вражає й географія відвідувачів.

Пропонуємо й Вам прочитати деякі з відгуків:

«Попали совершенно случайно в музей. Сначала не планировали, а потом увидели указатель, заехали и очень остались довольны. Никогда такого не видели. Это самые яркие впечатления от Украины. 9.10.2013. г. Москва».

«Замечательная идея. Замечательные люди… Столько можно интересного показать миру… Спасибо! 23.08.13. Тула».

«Автентика – це те, що завжди вражає. Дякуємо за справжність. 2.4.2014. м. Київ».

 «Під час відвідування садиби отримали величезне задоволення. Дуже вдячні людям, які підтримують цей музей і дарують відвідувачам натхнення. Вся атмосфера музею пройнята творчістю великої майстрині Олександри Селюченко, яка надихає наступне покоління на збереження і розвиток українського гончарства. Світла пам’ять Олександрі Федорівні Селюченко. 24.06.15 р. Харків».

«Немає слів описати наш захват від відвідування Музею Олександри Селюченко – Катерина Білокур у гончарстві. Дякуємо, що робите цю справу і несете до нас ці шедеври. 15.08.2015 з Києва».   

«Молодці! Відчувається, що працюєте з захватом, ентузіазмом, з вірою в краще майбутнє України. 30.09.2015. м. Прилуки».

«Ще одна історія творчої самотності… Але ні! Усі творчі Люди – помічники Творця. І Його Священний Подих наповнює цю благодатну Творчу усамітненість. 8.08.2016.  м. Львів».

«Враження від екскурсії по музею неперевершені! Відчуття присутності у казці! Дякую за те, що бережете цю Велику Казку для майбутніх поколінь. Буду ще і ще повертатись до Олександри Селюченко за ідеями та натхненням. 15.06.17. Київ».

«Спасибо тем, кто это сохранил и ценит! Честито! Болгары Бессарабии. 12.08.2017».

«Чудовий куточок казкових образів! Відкрила для себе унікальну творчість Гончарівни. Кожна іграшка – просто шедевр! Надзвичайно цікаво, легко й невимушено! Дякую! Залишились прекрасні враження! 08.06.2018 р. Суми».

«Велике-превелике дякую насамперед за те, що даєте змогу доторкнутися до того самого дива, яке століттями розвивалося в Україні. Насправді по цих маленьких іграшках можна вивчати історію, і ця історія жива, а не та суха, що надрукована в підручниках. «Глина має пам’ять» – це правда. Ще раз дякую… 15.06.19. м. Харків».

«Дякую за землю та майстрів землі: теплота, ґрунтовність, гумор та любов до праці надихають нас жити в любові та повазі один до одного! 23.06.2019».

 

Співробітники Меморіального музею-садиби

гончарки Олександри Селюченко

Додати коментар

Захисний код
Оновити