Лист із теплої весни

вкл. . Опубліковано в Новини

На електронну адресу Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко надійшов лист:

«6 травня 2016 року в смт.Опішне Полтавської області відбувся фінал літературного конкурсу, присвяченого 95-річчю відомої майстрині гончарства Олександри Селюченко. На запрошення Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та Опішнянського меморіального музею-садиби О.Селюченко сюди прибули люди з різних куточків України, щоб вшанувати пам’ять талановитої людини.

Переможцями літературного конкурсу стали й четверо слухачів літературної студії «Перевесло», якою керує учитель української мови та літератури, Герой України Балагура Тетяна Іванівна. Дипломи та цінні подарунки отримали: Грабенко Юлія, Булавенко Марія, Слюсаренко Анжела та Шлапко Олеся – учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею імені І.Котляревського.

Ми стали свідками відкриття пам’ятника славній краянці, створеного головним художником НМЗУГ Юрком Пошивайлом, побували в музеї Гончарівни та познайомилися з його завідувачем – Наталією Ібрагімовою, прогулялися садибою та переглянули роботи молодих художників, які приїхали на пленер та свято О.Селюченко. Серед них були й випускники ліцею.

Чудова атмосфера свята, тепле сонце привітне, затишок опішнянського краю створили чудовий настрій і залишили приємні враження».

Наталя Ібрагімова,

завідувач Меморіального музею-садиби
гончарки Олександри Селюченко

Додати коментар

Захисний код
Оновити