УРА! КАНІКУЛИ! ВСІ ДО МУЗЕЮ!

вкл. . Опубліковано в Новини

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором або комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо – найяскравіша і багатозвучна пора року, це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо – пора відпочинку, нових знайомств і пригод,  яскравих вражень і  творчості. Літо – це чудова пора для  загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року. 
1 червня гостинно розпочали свою роботу пришкільні табори відпочинку та оздоровлення, які містять багато заходів, спрямованих на задоволення потреб, інтересів і творчого розвитку дітей. 
«Так хочеться вам показати, діти, чарівний світ у крапельці роси
І ваше ніжне серденько відкрити для радості, любові і краси».
З таким девізом  розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Казковий» при Опішненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів, головне завдання якого – організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити в гармонії з природою і собою. А виховна робота має краєзнавчий напрям – це різноманітні екскурсії та подорож стежками рідного селища. Цього року учасники табору «Казковий» вкотре відвідали Меморіальний музей-садибу гончарки Олександри Селюченко. Навчальна практика учнів 5-го класу Державної спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського також проходить на території Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко. «Куди не кинь оком, все хочеться намалювати», – зауважила одна з дівчат. Завдання працівників Музею-садиби – здивувати кожну дитину. Проте діти дивують ще більше, прослухавши уважно розповідь про тяжку долю самотньої жінки, яка все життя створювала глиняні іграшки, найменші «першачата» ставили зовсім дорослі запитання. Свої враження від почутого вони залишили у вигляді малюнків на папері. Щасливі очі дітлахів, які залишали Музей-садибу, щоб повернутися наступного року, це найвища нагорода за пророблену роботу! Запрошуємо всіх керівників навчальних закладів до нас у світ «казки»!  
 
Наталя Ібрагімова, 
завідувач Меморіального музею-садиби 
гончарки Олександри Селюченко

Додати коментар

Захисний код
Оновити