Лист Михайла Денисенка до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 12.12.1975

Автор: Super User вкл. . Опубліковано в Листування

Добрий день, Олександра Федорівна!

Між іншим я ще не повідомив Вас, що у мене теж відбулося одруження із чернігівською вчителькою: це якось трапилось  у нас експромтом, зразу, хоча ми вже знайомі давненько. Обов’язково приїжджайте до нас, познайомитесь, хоча зараз її немає, бо вона вчителює на Чернігівщині. Наш ансамбль привітної сім’ї став на одну людину більшим.Вельми радий, що Ви не забуваєте нас, нашу господу: дай, Боже, Вам за це радості і творчих звершень! У нас зараз іде підготовка до художньої виставки, що має відкритися 20-го січня 1976 р. Не знаю, що встигну зробити, але працюю, скільки тільки вдається урвати на це часу. На заводі завжди напружена робота, а вже вдома відпочиваєш увечері за читанням, або підготовкою ескізів, не рахуючи обов’язкової щоденної діяльності у кухні. Нас часто провідує Петро Олександрович, діло з квартирою у нього вже почало потроху зав’язуватися. Ми йому у всьому відповідно стараємося допомогти, як своєму доброму товаришеві по мистецтву.

Хлопці мої знають її теж давно, поважають. Звичайно, в основі всього цього душевного добробуту лежить щира взаємоповага і любов. Я вдячний також долі, що не одвідав мене прекрасними друзями з добрими серцями і благородними почуттями.

Ви, Олександра Федорівна, стали невід’ємним другом нашої сім’ї, я дякую долю, що звела нас з вами, хай всі найкращі почуття і щирі стосунки наші будуть для нас цілющим джерелом від всяких людських несправедливостей. Цілуємо Вас, наша Олександра Федорівна, всі гуртом, бажаємо доброго здоров’я і радості у днях Ваших!

Ми бачимо ваше миле усміхнене обличчя і ясні-ясні очі!

 Ваші друзі Михайло Іванович, Ольга Петрівна, Василь, Григорій Павлович і Паша.

12/XII-75 р.   

*Мову оригіналу збережено

Світлана Панасюк,

молодший науковий співробітник

Меморіального музею-садиби

гончарки Олександри Селюченко

Підписи:

1-3.   Лист Михайла Денисенка до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 12.12.1975.Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національний архів українського гончарства в Опішному. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 105. – Арк. 4-5.